Doświadczenie budowane przez lata

DL Invest Group jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich inwestorów działających na rynku nieruchomości komercyjnych. Zdywersyfikowane portfolio nieruchomości obejmuje trzy segmenty, które rozwijane są w zgodzie z duchem zrównoważonego rozwoju:

  • centra logistyczne,
  • centra biurowe,
  • parki handlowe.

Starannie wybrane lokalizacje oraz projekty przemyślane w szczegółach pod względem architektonicznym, funkcjonalnym oraz wykonawczym przy zachowaniu restrykcyjnych wymogów jakości stanowią podstawę sukcesu DL Invest Group, której portfolio obejmuje już ponad 2.000.000 mkw. nieruchomości.

Realizowane inwestycje pozostają własnością DL Invest Group, która następnie zarządza projektami w ramach wewnętrznych struktur i aktywów własnych. Siłą DL Invest Group jest budowany przez kilkanaście lat potencjał doświadczenia ponad stuosobowego zespołu wykwalifikowanych specjalistów tworzących rozbudowaną wewnętrzną strukturę Grupy. 

DL Space, jest projektem stworzonym na potrzeby zmieniającego się rynku pracy i elastyczną odpowiedzią na zapotrzebowanie serwisowanej powierzchni biurowej w najwyższym standardzie. Prowadzony jest wyłącznie w budynkach Grupy Kapitałowej DL Invest Group w obiektach typu A+ w Katowicach, Gliwicach oraz Częstochowie zajmując łącznie ok 6 000 metrów kwadratowych.

DL Space, to nie metry na wynajem a w pełni kompleksowa usługa w dbałości o każdy detal.

W ramach oferty DL Space:

WYKOŃCZONY, UMEBLOWANY GABINET

W ramach umowy najmu proponujemy w pełni wyposażone , umeblowane gabinety biurowe,  z gotowym miejscem do pracy, dostępem do aneksu kuchennego z kawą oraz herbatą, salami konferencyjnymi  oraz bezpłatnym Wi-Fi.

UMOWĘ NA ELASTYCZNYCH WARUNKACH

Strategia DL Space obejmuje pełną elastyczność zawieranej umowy dostosowaną  do potrzeb Klienta. Umowa na czas nieokreślony z możliwością elastycznego dostosowania okresu najmu do potrzeb najemcy.

MOŻLIWOŚĆ ZRYCZAŁTOWANEJ OPŁATY

W trosce o wygodę i komfort najemców, DL Space oferuje również możliwość zryczałtowanych, pewnych kosztów poniesionych każdego miesiąca. Pracuj, my zajmiemy się resztą!

NAJWYŻSZE STANDARDY TECHNICZNE

  • Kontrola temperatury i nawiewu na powierzchniach;
  • Szybkobieżne windy;
  • Zastosowanie oświetlenia LED w całym budynku;
  • Doświetlenie stanowisk pracy;

WEWNĘTRZNA PLATFORMA DO KOMUNIKACJI DL WELCOME

W ramach utrzymania jak najwyższego poziomu obsługi na linii Najemca – Wynajmujący, stworzyliśmy wewnętrzną platformę do komunikacji która usprawnia  proces  komunikacji zarówno z działem serwisu jak i księgowym. Platforma jest również idealnym miejscem do budowania wspólnej kooperacji dając możliwość zaprezentowania swojej oferty innym najemcom wszystkich segmentów w portfolio Grupy.

PARKING

Zdecydowanym atutem naszych lokalizacji jest dostępność parkingów rotacyjnych z możliwością wykupienia prywatnego miejsca postojowego.

Biuro na Twoich warunkach!

 

– wspomniane motto towarzyszy nam od początku powstania projektu. Serwisowane powierzchnie biurowe są idealnym rozwiązaniem dla osób które dopiero startują w świecie własnego biznesu jak i firm które elastyczny model pracy dostosowują na miarę potrzeb i zatrudnienia kolejnych pracowników zwiększając czy nawet zmniejszając swoją powierzchnię na każdym etapie naszej współpracy.

Edyta Leszczyńska
Dyrektor Operacyjny Projektu
DL Space

Zapytaj o wolne powierzchnie w Twoim mieście!