DL Space Central

Biuro na twoich warunkach

DL Central był jedną z pierwszych nieruchomości w portfelu Grupy Kapitałowej DL Invest Group

 

 

Obiekt zlokalizowany jest w ścisłym centrum Katowic – dzielnicy Śródmieście, przy ul. Mielęckiego 10. DL CENTRAL powstał w latach 1938-1939 na zlecenie dawnego Międzynarodowego Banku Handlowego. Został zaprojektowany w 1936 roku przez Karola Schayera, jednego z najbardziej uznanych reprezentantów modernizmu w polskiej architekturze międzywojennej. Po przeprowadzonej przez DL Invest Group renowacji budynek nie tylko nie stracił nic z pierwotnych cech, lecz zyskał jakość, która zaspokoi zapotrzebowanie na przestrzeń wymagających najemców chcących być w centrum wydarzeń.

DL CENTRAL + napis kopia

W bezpośrednim otoczeniu nieruchomości znajdują się liczne punkty handlowe i usługowe. Można tutaj znaleźć wiele modnych restauracji. To tu zlokalizowane są designerskie hotele i największe handlowe ulice w Katowicach, a w zasięgu kilkuminutowego spaceru znajdują się centra handlowe (Galeria Katowicka, Supersam, Skarbek) i główny dworzec PKP. W bezpośrednim sąsiedztwie DL Central znajduje się także Urząd Miasta oraz inne instytucje publiczne.

Wirtualny spacer

W ramach projektu DL Space oferta obejmuje w pełni umeblowane gabinety biurowe już od 8 mkw wraz z dostępem do przestronnej Sali konferencyjnej oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego.

Atuty

  • prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum Katowic nieopodal Dworca Kolejowego,
  • wysoka rozpoznawalność obiektu
  • klasyczny design wnętrz,
  • przykład modernistycznej architektury zaprojektowany przez uznanego polskiego architekta.

Adres

DL Space Central ul. Mielęckiego 10, 40-013 Katowice

10 umeblowanych gabinetów

Sala konferencyjna dla 8 osób

Aneks
kuchenny

Aneks
Socjalny

Sprzątanie gabinetów ujęte w cenę