DL Space Vintage Post

Biuro na twoich warunkach

DL Vintage Post Gliwice to historyczny budynek zlokalizowany przy ulicy Dolnych Wałów 8, został wzniesiony w latach 1903-1906 i stanowi unikatowy przykład górnośląskiej architektury stylu historyzmu z widoczną dominacją cech neogotyckich.
Nieruchomość jest jedną z najbardziej wartościowych budowli
w Gliwicach. Znaczenie zabytku wyraźnie podkreśla fakt wpisania Poczty Głównej w 1988 roku do rejestru zabytków ze względu na wybitne walory artystyczne i historyczne w skali regionu i kraju.
O randze obiektu świadczy również jego lokalizacja. Poczta usytuowana jest na terenie średniowiecznego centrum miasta, pozostając do dziś ważnym i rozpoznawalnym elementem krajobrazu Gliwic, między innymi za sprawą górującej nad budynkiem ośmiobocznej wieży.
Powyżej wymienione wartości obiektu skłoniły inwestora
do przywrócenia prestiżu jednemu z najbardziej charakterystycznych i reprezentacyjnych zabytków Gliwic.

Wirtualny spacer

W obiekcie „Starej Poczty” , DL Space prowadzi działalność na ok 300 metrach kwadratowych, na 3 kondygnacji obiektu. Piękne widoki na stare miasto i starówkę współgrają z charakterem wnętrz, które przygotowane zostały z najwyższa starannością i poszanowaniem dla historycznego miejsca. Na przestrzeniach znajduje się zarówno wyposażony aneks kuchenny jak i przestronna sala spotkań do dyspozycji najemców.

Adres

DL Space Vintage Post, ul. Dolnych Wałów 9, Gliwice

10 umeblowanych gabinetów

Sala konferencyjna dla 6 osób

Aneks
kuchenny

Aneks
Socjalny

Sprzątanie gabinetów ujęte w cenę