Coworking

Biuro na twoich warunkach

W ramach uzupełnienia dotychczasowej oferty gabinetowej DL Space poszerzył działalność, dając możliwość korzystania ze wspólnej przestrzeni coworkingowej w obiekcie DL Atrium przy Al. Korfantego 138.

Zaletami modelu są zdecydowanie:

  • mniejsze koszty prowadzenia biura – standardowy wynajem  wiąże się zazwyczaj z m.in. koniecznością ponoszenia opłat za media, organizacją obsługi recepcyjnej, utrzymaniem czystości, troską o zakupy i serwis wyposażenia oraz prowadzeniem remontów; coworking zwalnia z wymienionych obowiązków i umożliwia skupienie się wyłącznie na pracy;
  • brak długoterminowych zobowiązań korzystanie z takiego modelu , w odróżnieniu od klasycznego wynajmu , nie prowadzi do zaciągania długotrwałych zobowiązań finansowych co stanowi ogromną zaletę i może być ważnym czynnikiem zapewniającym bezpieczeństwo zarówno nowym firmom wchodzącym na rynek jak i firmom o ugruntowanej pozycji w ramach budowania struktur bądź oddziałów na lokalnym rynku.
  • praca w kreatywnym zespole ludzi z różnych branży – coworking wybierają zazwyczaj osoby ukierunkowane na osiąganie sukcesów, będące specjalistami i pasjonatami w swoich branżach; chętnie dzielą się wiedzą i wymieniają poglądy, co sprawia, że w dobrze działającej przestrzeni coworkingowej trwa nieustająca burza mózgów, rodzą się nowe koncepcje i pomysły na rozkręcenie wspólnych przedsięwzięć biznesowych;
  • work life balace – z przestrzeni współdzielonej  korzystają nawet te osoby, które mają doskonałe warunki do pracy zdalnej w domowym zaciszu. Oddzielenie sfery zawodowej i prywatnej wzmacnia motywację, poprawia wydajność, a przede wszystkim pozwala zarządzać swoim czasem w taki sposób, aby zachować równowagę pomiędzy karierą i rozwojem wewnętrznym.

 

W ramach powierzchni coworkingowej prócz dedykowanych miejsc do pracy, użytkownicy otrzymują dostęp do wyposażonego aneksu kuchennego, sal konferencyjnych we wszystkich lokalizacjach w których prowadzony jest projekt , silent boxów oraz skrzynek pocztowych niezbędnych do odbioru poczty.

Koszt biurka dedykowanego wynosi 500 zł netto za jeden miesiąc.