Plany na kolejne miesiące są bardzo ambitne. Na przełomie najbliższego kwartału DL Space otworzy swoją działalność na ponad 1 500 mkw pięknej, serwisowanej powierzchni biurowej, tym razem w Gliwicach.

Nadeszła zatem pora by kolejna osoba wsiadła na nasz DL Space’owy pokład❗
Kogo szukamy?
Praca w naszym zespole wymaga dobrej organizacji pracy i systematyki. Pracujemy w szybkim tempie ale nie gubimy przy tym jakości obsługi która jest dla nas priorytetowa (mamy taką nadzieję – pozdrawiamy naszych najemców😎 ). Zespół DL Space jest odpowiedzialny za tworzenie kolejnych powierzchni serwisowanych od postaw we współpracy z innymi działami Grupy Kapitałowej DL Invest Group, prężenie działamy we wszelkich marketingowych zagadnieniach, administrujemy projekt i jesteśmy odpowiedzialni za wynajem powierzchni. Aplikuj do Nas jeśli szukasz pracy dynamicznej, bardzo rozwijającej i wymagającej kreatywnego myślenia.
Poszukujemy osób z doświadczeniem w branży nieruchomości komercyjnych bądź szeroko pojętej sprzedaży. Takich które będą w stanie wnieść wartość dodaną nie tylko dla naszych Klientów, ale również do naszego zespołu.

Kreatywne burze mózgów i elastyczne podejście – tak to tutaj ! 🔥🔥🔥
#coworking #katowice #HR #Manager #wearehiring